Nasza Firma

Dowiedz się więcej o nas i oferowanych usługach!

Jesteśmy nowoczesnym, dostosowanym do potrzeb klienta biurem rachunkowym. Doskonale rozumiemy potrzeby osób borykających się na co dzień z trudami finansowymi, brakiem czasu oraz natłokiem obowiązków. Wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawą ofertę! Znajdziesz u nas usługi profesjonalnych księgowych, którzy z miłą chęcią sprostają Twoim wymaganiom.

Posiadamy to co w biznesie i dla Ciebie najważniejsze – wiedze, wykształcenie, doświadczenie i profesjonalizm ! Nie zapominamy przy tym o zapewnieniu Ci naszej dyspozycyjności – dopasujemy się do Twojej pracy i obowiązków!

Z nami nie będziesz musiał martwić się o znalezienie czasu na dostarczanie nam dokumentów – nasi pracownicy odbiorą od Ciebie materiały w dogodnym dla Ciebie miejscu na obszarze całego województwa. Co więcej, jeśli zechcesz, zrobimy to dwa razy w miesiącu. Dzięki temu zyskasz informacje o wysokości podatku na przyszły miesiąc.

Główna księgowa z pewnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pomoże w podejmowaniu słusznych dla Ciebie i Twojej firmy decyzji. Możesz być pewny, że z myślą o Twoich potrzebach stale podnosimy naszą wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach. Nasza kadra to głównie absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Nasze biuro mieści się w Limanowej, ale nasza oferta kierowana jest do osób z całej Polski. Współpraca z osobami poza granicami województwa odbywa się online, co jest znacznym udogodnieniem dla Ciebie i dla nas. Bardzo chętnie współpracujemy z firmami z całego województwa małopolskiego, ponieważ nasi klienci nie muszą przejmować się dzielącymi nas kilometrami – nasi pracownicy zadbają o to byś nie czuł dzielącej nas odległości.

Naszym zadaniem jest sprawić byś czuł się bezpiecznie a Twoje finanse były prowadzone profesjonalnie! Pamiętaj, że priorytetem jest Twoje zadowolenie, uśmiech i sukces!

O naszych umiejętnościach świadczą poniższe certyfikaty.

Napisz, zadzwoń do nas. Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi najszybciej jak tylko to możliwe.